Wolontariat
Stażystka/Stażysta w Zespole ds. Promocji Programów

Podziel się ofertą ze znajomymi:

Od przeszło 20 lat Fundacja Promocji Gmin Polskich z powodzeniem realizuje wiele projektów związanych z samorządnością lokalną.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Stażystka/Stażysta w Zespole ds. Promocji Programów

zadania:

  • wsparcie zespołu w zakresie promocji działań Fundacji,
  • współpraca przy tworzeniu treści na strony intenetowe Fundacji
  • aktualizacja baz danych i stron internetowych FNP
  • udział w opracowaniu strategii komunikacji w Internecie

Wymagania:

  • studentka/student ostatnich lat studiów wyższych lub absolwentka/absolwent studiów wyższych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • doskonała organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość Internetu,
  • praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • znajomość specyfiki social media,
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • staż z możliwością dalszego zatrudnienia
  • elastyczne dostosowanie godzin pracy w wymiarze do 30 godzin tygodniowo,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

sekretariatfpgp@gmail.com

(z dopiskiem STAŻ - PROMOCJA PROGRAMÓW w temacie wiadomości):

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 10.08.2016

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późń. zm.)”