Wolontariat
Wolontariusz przy organizacji konferencji

Podziel się ofertą ze znajomymi:

Misją Fundacji Rozwoju Talentów jest dawanie młodym ludziom szans na lepszą przyszłość. Staramy się to robić od 10 lat, zawodowo. Współpracujemy ściśle z topowym biznesem w obszarze rozwoju i wprowadzania młodych osób na rynek pracy. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

oferta ważna do: 05.05.2019
start wolontariatu: Koniec kwietnia/początek maja

 Poznań, woj. wielkopolskie
 10h/ tygodniowo

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE WOLONTARIATU:

są związane z organizowaną przez Fundację 17 czerwca konferencją „Między szkołą a pracą”. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do przedstawicieli Pracodawców, szkół oraz władzy głównie z gminy Tarnowo Podgórne oraz Poznania.

Do twoich zadań będą należeć głównie:

  • udział w organizacji konferencji  (np. wsparcie przy organizacji cateringu, opracowanie materiałów, takich jak zaproszenia, certyfikaty, podziękowania, wsparcie w promocji wydarzenia, potwierdzenie listy gości),
  • udział w realizacji konferencji (np. wsparcie w przygotowaniu sali, potwierdzanie obecności uczestników, podział uczestników na grupy warsztatowe),
  • podsumowanie konferencji (np. przygotowanie podsumowania, wysyłka zdjęć i podziękowań do uczestników wydarzenia).

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM JEŻELI:

  • chce się tobie zrobić coś fajnego dla innych, a przy okazji czegoś się nauczyć,
  • charakteryzujesz się bardzo dobrą organizacją pracy, zaradnością, samodzielnością,
  • dobrze się komunikujesz z innymi,
  • posiadasz już doświadczenie w pracy projektowej, np. staże, praktyki, inne wolontariaty,
  • jesteś dyspozycyjny 17 czerwca w godzinach 9 – 16,
  • w Fundacji każdy ma swoje zadania, każdy jest odpowiedzialny za konkretny obszar lub projekt, więc samodzielność i zrozumienie celu wykonywanych zadań są dla nas kluczowe. W codziennej pracy mocno stawiamy na współpracę.

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • poznanie specyfiki pracy projektowej, która może się stać kartą przetargową w wejściu na rynek pracy,
  • możliwość poznania topowych pracodawców i organizacji,
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • ale przede wszystkim – robienie dobrych rzeczy, dla innych, zawodowo.