Wolontariat
Specjalista / specjalistka ds promocji / Social Media

Podziel się ofertą ze znajomymi:

Poszukujemy WOLONTARIUSZA (lub osobę pragnącą odbyć PRAKTYKI ZAWODOWE, STUDENCKIE)

Zakres obowiązków:

  • aktualizowanie informacji na Facebook’u oraz stronie www Stowarzyszenia
  • prowadzenie działań informacyjnych, promocyjnych i reklamowych Stowarzyszenia
  • pozyskiwanie beneficjentów
  • zbieranie zapisów na listę mailingową i pisanie newslettera z aktualnymi ofertami pracy
  • uczestnictwo w wydarzeniach związanych z tematyką zatrudniania osób z niepełnosprawnością

Oferujemy:

  • dobycie cennego doświadczenia
  • pracę w miłej atmosferze
  • pisemne zaświadczenie

Wymagania:

  • mile widziani studenci marketingu, PR
  • organizacja pracy własnej
  • konsekwencja w osiąganiu celów
  • reatywność
  • samodzielność
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • komunikatywność
  • kultura osobista

Czas pracy: według indywidualnych ustaleń, proponujemy dłuższą współpracę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Barbara Kwaśniewską (barbara.kwasniewska@ekosalus.pl)